Služby

Relaxačná masáž

Cieľom relaxačnej masáže je  vyvolať stav celkovej relaxácie a hĺbkového uvoľnenia. Je vhodná hlavne pri bolestiach chrbta a celého tela, ktoré vznikajú každodenným preťažovaním a stresovaním organizmu.

Relaxačná masáž
Mäkké techniky

Mäkké techniky

Špeciálna liečebná masáž na uvoľnenie svalstva a odstránenie napätia v tkanivách. Je veľmi účinná, hlavne s posunom fascií na chrbte, pri stuhnutí svalstva. Technika je zameraná na uvoľňovanie krčnej chrbtice a zablokovaného chrbta v medzilopatkovej a bedrovej oblasti. 

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu.

Masáž lávovými kameňmi je špeciálna technika, kedy terapeut používa okrem svojich rúk aj hladké, ohriate kamene tak, že nimi masíruje a umiestňuje ich na vaše telo. Teplo, ktoré z nich sála pôsobí jednak relaxačne, no tiež pomôže zahriať stuhnuté svaly, čo masáž urýchli a zefektívni jej účinok.

Masáž lávovými kameňmi
Ultrazvuková liposukcia (kavitácia)

Ultrazvuková liposukcia (kavitácia)

Ultrazvuk, rádiofrekvencia, rádiofrekvencia s vákuuom sú vhodné metódy na lifting tváre, redukciu tuku alebo ošetrenie celulitídy, a podporujú tvorbu kolagénu a omladenie pokožky.

Prístrojová lymfodrenáž

Úlohou prístrojovej lymfodrenáže je stláčať končatinu rytmickými tlakovými vlnami tak, aby sa obnovil lymfatický a žilový systém. Je to masáž lymfatického systému s účinkom rýchleho odplavenia únavových a odpadových látok, najmä z kože a podkožia, s účinkom jej regenerácie. Je vhodná aj pri športovej masaži a je výrazne účinná proti celulitíde.

Prístrojová lymfodrenáž
Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel

Človek vykonávajúci túto masáž tlakom pôsobí na presne určené reflexné body chodidla, ktoré sú naviazané na jednotlivé časti ľudského tela, a tak pomocou ich stimulácie dokáže cielene pôsobiť na celý organizmus.

Hirudoterapia

Trápi vás vysoký krvný tlak, cukrovka či kŕčové žily? Aj pri týchto problémoch vám môže pomôcť hirudoterapia, teda liečba pijavicou lekárskou.

Hirudoterapia

F.A.Q.

Čo by ste mali vedieť pred návštevou.

Na lymfodrenáž je vhodné mať priliehavé nohavice (legíny) a podľa možnosti bez zispu a gombíkov.

Pri procedúcrach zahŕňajúcich tvár a nosíte mejkap doneste si vlastný odličovač.